Meist

Spordiklubi Maribel on asutatud 28.november 2001a. Seda tähtsat päeva peame oma klubi sünnipäevaks.
2009a loodi võimlemise treeningute paremaks läbiviimiseks Paide Võimlemiskool. Võimlemiskoolis käib töö erinevate rühmadega. Lapsed saavad võimelda vanusele ja füüsilistele eeldustele vastavates rühmades. Koolis tegutsevad  põhivõimlemise, rühmvõimlemise, tantsulise võimlemise ja iluvõimlemise grupid.

• ettevalmistusrühmad: 3-5 aastased
  • miniklassirühmad: 6-9 aastased
  • lasteklassirühmad: 10-12 aastased
  • noorteklassi rühmad: 12-14 aastased
  • juunioriklassi rühmad: 14+ aastased

Lapsi treenib Piret Tuiken, treeneri kutsekvalifikatsioon tase 5. Teeme koostööd külalistreeneritega nii treeningprogrammi osas, kui ka kavade koostamiste osas. Oleme avatud ka noortele, tulevastele treeneritele. Hea koostöö korral on võimalik osaleda treenerite koolitustel ning leida oma unistuste amet meie juures – treenerina.

Võimlemiskool korraldab osavõtte linna- ja vabariiklikest võistlustest ning võimlemisfestivalidest, võimlemiskooli õpilasi ühendavaid üritusi ja toredaid esinemisi. Osaleme treeninglaagrites, linnalaagrites. Aeg-ajalt võtame kätte ja osaleme vabatahtlikena erinevatel spordiüritustel.

Paide Võimlemiskool pakub Järvamaa lastele ja noortele suurepärast võimalust eneseteostuseks. Võimlemistreeningutega vaba aega sisustades kujunevad positiivsed eluhoiakud ning tervislikud eluviisid.

Spordiklubi Maribel MTÜ /Paide Võimlemiskool võtab õpilasi vastu aastaringselt. Parim aeg lapsele endale, on liituda õppeaasta alguses. Kui sa tunned huvi võimlemise vastu, võta ühendust treener Piretiga  Piret@voimlemiskool.ee

Meie kooli põhikirjaga saad tutvuda siit

Toetajad